Víceúčelový vysavač – proč by neměl chybět v žádné garáži?

Kvalitní multifunkční vysavače patří mezi nejvěrnější pomocníky každého muže. A využití pro něj naleznete i kdybyste neměl dílnu.

Multifunkční vysavače mají oproti těm domácím mnoho předností, které se vám budou hodit nejen při vysávání auta, ale i při drobných nehodách, opravách a činnostech na zahradě. Jsou odolné, mobilní a nabídnou vám výkon, dosah, ale i hubice pro těžko dostupná místa. Navíc se postarají i o mokré a suché nečistoty zároveň. Takže ať už budete uklízet auto, garáž, vrtat poličky nebo udržovat okolí domu, je dobré mít po ruce spolehlivého pomocníka.   

Proto je dobré spoléhat se hlavně na kvalitní víceúčelové vysavače, které vás nezklamou. Odolnost, výkon, praktičnost a možnosti jsou přesně ty vlastnosti, které při výběru není radno přehlídnout. Ať už jste kutil, příležitostný hobby nadšenec nebo milovník pořádku, zasloužíte si pomocníka, který vyjde vstříc vašim potřebám. Nemusíte se totiž spokojit s obyčejnými hobby vysavači s pouhou základní výbavou. Naopak si nyní můžete vychutnat i ty výhody, které běžně využívají profesionálové. Navíc se vám budou hodit i při nějakých venkovních pracích jako je přesazování rostlin, úklid po zahradničení, čištění kanálků od listí a mnoho dalších. Takže vám jej třeba příležitostně odcizí drahá polovička.

Nepostradatelný pomocník nejen do dílny a garáže

Baví vás, když práce pěkně odsýpá, nemusíte stále dokola někde hledat volné zásuvky a prostor, kam odkládat věci? Pak si vás jednoznačně získá mimořádně výkonný a energeticky úsporný vysavač s příkonem 1000 W. Víceúčelový vysavač WD 4 P S V-20/5/22vysává mokré i suché nečistoty, které uchovává v robustní 20 l nerezové nádobce. Nabídne vám pro práci s nářadím svou volnou zásuvku s automatickým vypínačem i praktický odkládací prostor na hřebíky atd. Díky 5 m kabelu a 2,2m dlouhé sací hadici je práce i přes celou dílnu nebo chodbu pohodlná. A tam, kde se nehodí vysávání, tam se jistě bude hodit funkce fukaru, který zvládne odstranit nečistoty i ze štěrkového lože. Díky vliesovému filtračnímu sáčku bezvadně zadržuje prach a praktické držáky umožňují šikovně uložit hadici i další příslušenství. Filtr nově také můžete snadno vyjmout z filtrační kazety bez kontaktu s nečistotami.

Zajímá vás, jak se s vysavačem pracuje? Mrkněte na video:

Vysavač, který se hodí do dílny i na precizní vyčištění auta

Víceúčelový vysavač WD 5 P CAR EXCLUSIVE vám nabídne nejen vysoký výkon, ale i energetickou úsporu a exkluzivní výbavu na vyčištění vašeho motorového miláčka. Vysavač vyniká opět díky funkci fukaru, zásuvce s automatickým vypínačem, praktickým odkládacím prostorem, a ještě větší robustní nádržkou 25 l, 8 m dlouhým kabelem a 3,5 dlouhou sací hadicí. Výkon vysavače můžete snadno ovládat otočným vypínačem. Odnímatelná rukojeť umožňuje připojení příslušenství přímo k sací hadici. Rukojeť 3 v 1 usnadňuje otevírání, zavírání a vyprazdňování nádoby. V sadě pro čištění interiérů automobilů na vás čeká hubice do auta, extra dlouhá štěrbinová hubice a sací kartáč s tvrdými a měkkými štětinami zajišťují vynikající výsledky čištění na citlivých površích, silně znečištěných plochách a těžko dosažitelných místech. Díky tomu pro něj naleznete využití opravdu po celý rok.

Zajímá vás, jak se s vysavačem pracuje? Mrkněte na video:

Kvalitní multifunkční vysavače si u vás doma své místo vždy najdou a zřídka kdy budete litovat jejich koupě. Hodí se totiž opravdu téměř na všechno.

Pro více informací se koukněte na www.karcher.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram