Ženy, oblékněte se i na kolo hezky, barevně a pohodlně

Potkáváte na kolech spoustu žen, které mají dokonale vyladěný outfit a chcete si některé kousky z cyklo oblečení koupit také? Pak zabrouzdejte do vybaveného e-shopu s cyklo zbožím, který vám nabídne obrovskou paletu zboží jak pro ženy, tak pro děti a muže. Což takhle koupit si cyklo sukni nebo padnoucí kraťase, ve kterých vám to pojede takřka samo?

Krásné a kvalitní cyklo oblečení pro ženy

I když na kolech potkáváme velmi často muže, také spousta žen se věnuje cyklistice, a buď jezdí v párech s mužem, nebo se jedou projet samy či ve dvojici s kamarádkou. Tak, jako můžeme koupit speciálně řešená dámská kola, i cyklistické oblečení pro ženy má svá specifika. Některé modely jsou určené jen ženám, např. cyklistické sukně, které jsou hezké, z kvalitních materiálů a ženu velmi zdobicí.

Velmi hezké i funkčně skvělé sukně vyrábí např. česká firma SILVINI. Díky sukním se ženám velmi dobře jezdí, nejsou omezeny v pohybu, navíc vypadají velmi žensky a elegantně. Tak, jako můžeme najít sukně v jiných sportech, např. golfu nebo tenisu, i tady si je můžeme bez obav dopřát.

Sukně na kolo již není raritou a nosí je stále více žen. Vybrat si můžete modely s všitými cyklistickými kalhotami, ale i sukně, ke kterým je potřeba kalhoty s vložkou koupit. V nabídce jsou černé elegantní modely, ale také barevné varianty, např. model SILVINI – MTB sukně ISORNO PRO cloud-yellow. Model má všité elastické kraťasy, sukně je zavinovací. Celek je vyroben z velmi pružného funkčního materiálu. Sukně je s nohavičkami spojená v pase, díky materiálu a střihu o ní ženy při jízdě ani neví. Do parného počasí jsou cyklistické sukně jako stvořené.

Cyklistický dres

Ženy vypadají velmi dobře i v dámském cyklistickém dresu. I tady nabízí SILVINI pestré modely, např. model STABINA garden-green, který m á slušivý volný střih a je vyroben z lehkého funkčního materiálu.

Podívejte se i na tílka a trička, které se se sukněmi i kraťasy na kolo velmi dobře kombinují.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram